Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Про нас укр

Компанія SERENADE LINGERIE це український виробник жіночої білизни та домашнього одягу.

 Вже 10 років наша фабрика виробляє якісну і красиву білизну. І своєю роботою ми доводимо, що білизна українського виробництва нічим не поступається продукції відомих зарубіжних брендів. За цей час ми багато чому навчилися і змогли завоювати симпатії безліч прихильниць .. Наша білизна і домашній одяг із задоволенням купують, із задоволенням носять і дарують.

Основний асортимент продукції, що випускається нами  - це жіночі мереживні труси, бавовняні труси, класичні труси, коригуюча білизна, жіночі халати, сорочки, піжами з брюками, піжами з шортами, комплекти домашнього одягу з атласу з мереживом, комплекти з бавовни з мереживом, комплекти з віскози з мереживом, пояси для панчох, бюст'є, бралетти. комплекти жіночої нижньої білизни.

Наша мета - задоволення вимог найбільш вимогливих і вимогливих покупців. І ми намагаємося, щоб кожен, хто купить нашу продукцію. носив її з задоволенням.

Ми докладаємо всіх зусиль для цього, постійно вдосконалюючи технологію, використовуючи тільки якісні тканини і фурнітуру і слідуючи за модою. Так само, одно з основних наших завдань, це зробити нашу продукцію не тільки красивою, але і, що дуже для нас важливо, зручною.

Ми цінуємо кожного покупця, тому з вдячністю приймаємо побажання і зауваження. Це допомагає нам зробити нашу білизнаубільш досконалою, красивою і зручною.